mario oyunları Mario Oyunları
anasayfam yap sık kullanılanlara ekle
Binlerce sevilen oyunu, oyunlar içinden hemen seç. Bütün mario oyunları burada Mario oyunları oyna.Ayrıca ateş ve su içeriğine bak.  
Reklamlar
Çiçek Büyütme
  • 237000 kez oynandi
  • Çiçek Büyütme
Çiçek Büyütme

Çiçek Büyütme

Çiçek Büyütme oyunu nda kıza yardım ederek çiçek büyütüp satmaya çalışıyoruz. Bunun içinde toprağa mousela tıklıyarak toprağın olduğu yere gidiyor ardından sol üstte bulunan gülü mouse sol tuşla çekip kıza teslim ediyoruz. Ardından sol tarafta bulunan suyu kıza vererek gülü suluyor ve makasıda kıza vererek gül büyüdükten sonra gülü alıyoruz. Peşinden masaya mouse sol tuşuyla tıklıyarak masaya gülü koyuyor oradaki müşterilerede tıklıyarak gülü satıp parayı alıyoruz.
REKLAMLAR
Reklamlar

Mario oyunları her sene değişmektedir bizde sitemiz olarak bu değişiklikleri yakından takip ederek sizler için en güzel çocuk oyunlarını sitemize ekliyoruz. Çocukların bayılarak oynadığı kolay mario oyunları her sene olduğu gibi bu senede modasını sürdürüyor. Tamamen çocuklara hitap eden bu oyunlar gün geliyor büyüklerinde dikkatini çekebiliyor. Mario oyunu oynamak çocuk oyuncağı diyebiliriz. Hiçbir zorluğu bulunmayan çocuk oyunları çok kolay bir birleşim ile oynanabilmektedir. Çocuk oyunları 0-14 yaş çocuklar için uygundur. Her gün bir yenisi eklenen harika mario oyunlarında oyun oynamak çok kolay olduğu gibi çok eğlencelidir. Özenle ve dikkatle seçtiğimiz süper mario oyunlarını oynamanın zamanı artık gelmedi mi?

Mario | Süper Mario Oyunları Süper Mario Oyna mario oyna Balon Patlatma Mario oyunları | Mario oyunları